W poprzednich artykułach zagłębiliśmy się w temat tak zwanych smart TV, dla przypomnienia telewizor tego typu charakteryzuje się tym, że musi posiadać dla pełnej funkcjonalności dostęp do internetu i dzięki natywnym aplikacjom korzystać z Internetu czy też rozmawiać ze znajomymi przez Skype’a. Zazwyczaj jest sterowany za pomocą pilota, choć coraz częściej powstają nowocześniejsze rozwiązania. Dziś zagłębimy się bliżej w telewizory Smart z systemem Firefox.

System Firefox dla SmartTV powstał specjalnie dla telewizorów marki Panasonic, tym samym wypierając poprzedni system który na nich funkcjonował a mianowicie Smart Viera. Bez trudu zauważyć można wiele udogodnień. Przede wszystkim system ten wyróżnia się płynnością i szybkością działania. Przejścia pomiędzy poszczególnymi sekcjami odbywają się w sposób błyskawiczny, co z pewnością docenią użytkownicy. Podobnie wygląda sytuacja z uruchamianiem aplikacji dołączonych do systemu. Na uwagę zasługuje również dość sporych rozmiarów pilot, który wyróżnia się odpowiednią czułością i dokładnością. Można więc podsumować, że to korzystna zmiana w telewizorach Smart Panasonic, a użytkownicy będą z niej zadowoleni.

Pamiętajmy jednak o odpowiednio szybkim i płynnym internecie, bez którego nie będziemy mogli wykorzystywać pełnej funkcjonalności naszego sprzętu. Wzmacniacze Signaflex to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie z jakiś względów internet jest słaby, niestabilny i uniemożliwia płynne z niego korzystanie. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wzmacniaczy sygnału by podnieść komfort użytkowania Twojego SmartTV.