Czym spowodowany jest brak zasięgu? Jak polepszyć zasięg? Część 2

wzmacniacz signaflex

Przedstawiamy drugą część wpisu, gdzie podpowiadamy jak zwiększyć zasięg komórkowy w różnych przypadkach.

Nasze anteny zbudowane są mocnych podzespołów, wielokrotnie testowane i ręczymy, że to, co czytasz w specyfikacji zgadza się ze stanem faktycznym. Podobnie wzmacniacz, do którego przechodzi sygnał w dalszej części. Sygnał zostaje wielokrotnie wzmocniony i emitowany na odpowiednią powierzchnię. Tutaj właśnie przechodzimy do rozwiązania trzeciego przypadku: braku wifi w całym domu lub w całej roboczej powierzchni. Wzmacniacze Signaflex pozwalają na emitowanie mocnego sygnału sieci komórkowej lub wifi, nawet na obszarze do 600 m2. To doskonałe rozwiązanie aby zwiększyć siłę internetu w pracy. Dodatkową zaletą jest, że do sieci podłączonych może być dużo urządzeń (dokładną ilość należy sprawdzić w szczegółowej specyfikacji interesującego nas modelu). W ten sposób wszystko działa lepiej w telefonach, tabletach i laptopach jednocześnie, a jedno małe urządzenie rozwiązuje kilka problemów naraz.

To jednak nie koniec zalet anten i wzmacniaczy Signaflex. Przyjrzyjmy się także kwestią estetyki: możemy wybrać naprawdę niewielkie, nierzucające się w oczy urządzenia. Dostępne są także wzmacniacze, które montujemy za pomocą magnesu, są więc w stu procentach mobilne. Jeśli zajdzie potrzeba zmiany położenia- nic prostszego. Zależy nam na zwiększonym komforcie użytkowania? Możemy wybrać mocne wzmacniacze niskoszumowe, które również dostępne są w naszej ofercie.

Tak samo prosty jest montaż, co również jest nie lada zaletą. Większość oferowanych przez Signaflex zestawów gotowych jest do pracy niemal w piętnaście minut po wyjęciu z pudełka. Każdy z łatwością samodzielnie poradzi sobie z montażem, co eliminuje koszty fachowców. Jeśli zaś napotkamy na jakiekolwiek trudności- służymy bezpłątną pomocą techniczną.

Niebywałą zaletą jest dostępność wszystkich elementów: anteny, przewodów, wzmacniacza – w jednym miejscu. Już nie musimy kompletować zestawu w różnych sklepach, by potem przekonać się, że nabyte elementy do siebie nie pasują. Signaflex oferuje korzystne, przetestowane i co najważniejsze: kompleksowe rozwiązania.

2 Comments

  1. witam , uważam że tylko jeden , no może dwa wzmacniacze Signaflex zasługują na złoto . DLaczego ? gdyż są nie zawodne i przechodzą testy z UKE . UKE w ostatnim czasie bardzo naciskało na naszą okolicę gdyż jak twierdzili ktoś siał zły sygnał po okolicy …
    Okazało się że przyjechali Panowie z Katowic i specialnymi antenami sprawdzili sygnał u nas w wiosce. Po paru godzinach zapukali do sąsiada i kazali mu odłaczyć urządzenie wzmacniacz GSM 980 blue . Na szczęście mi tego nie kazali zrobić pomimo że mieszkam dwa kroki obok. Dlaczego ? jak sie okazało sąsiad kupił jakiś chłam na rynku od firmy co sprowadza to z Chin o nie mieli certyfiaktów CE i deklaracji zgodnosci EC , ROHS itp… ale sprzedawali taki towar . JEgo wzmacniacz zakupiony w Poznaniu czy Wrocławiu okazał sie klapą , a mój zakupiony w Częstochowie w signaflex.pl nadal działa i nie miał kontroli bo nie zakłócał innym sygnału . Co sie okazało że wzmacniacz GSM jaki zakupiłem posiada ALC ( coś co obniża szumy i działa normalnie) oprócz tego posiada alarm że jak coś jest nie tak to alarm sie włancza i dioda świeci na czerwono . Jednym słowem super bo mogę w końcu spokojnie i normalnie prowadzić rozmowy telefonicze a także mam mega szybki net jak nigdy .

    Pozdrawiam,
    Marcin Sokulski

  2. Ja kupiłam sprzęt na allegro od new-electric i działa rewelacyjnie, ważne tylko by sprzęt odpowiednio ustawić, zamontować, to znaczy antena na dachu, nie na podłodze w domu :) i będzie super. polecam!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

© 2024 Blog Signaflex

Theme by Anders NorenUp ↑