Co zrobić żeby zwiększyć zasięg w domu?

Chcesz pożegnać martwe pola- obszary w których brakuje Ci sieci, zrywa połączenia telefoniczne, a Twój najnowszy telefon staje się nieprzydatny? Masz dość tego że internet się rozłącza, albo że w pokoju oddalonym od routera nie ma go wcale? Jeśli odpowiedź brzmi tak, ale jesteś przerażony kompletowaniem sprzętu elektronicznego na którym zupełnie się nie znasz- mamy rozwiązanie.

Wiemy o tym, że nie każdy z nas śledzi z zapartym tchem nowinki techniczne, a nowości z dziedziny elektroniki są mu obce. Rozumiemy, że zamiast na kwestiach sprzętu chcesz skupić się na rezultatach- na pracy zawodowej lub rekreacyjnym korzystaniu z sieci. Ponieważ dochodziło do nas wiele takich sygnałów, postanowiliśmy zaoferować gotowe zestawy, w których znajdują się wszystkie niezbędne elementy. Nie tylko wszystkie ich części są ze sobą spójne i kompatybilne, ale ich instalacja jest niezwykle łatwa. Łatwa do tego stopnia, że w przeciągu kilkunastu minut od wzięcia pudełka do rąk, cieszymy się doskonałą siłą sygnału.

Zestawy które mają nam pomóc na dużej powierzchni roboczej składają się zazwyczaj z mocnej anteny zewnętrznej, a dodatkowo wzmacniacza umieszczanego w domu. Część zewnętrzną musimy ustawić w odpowiednim kierunku, konkretnie w stronę naszego macierzystego nadajnika BTS. Opracowaliśmy specjalną aplikację, która sprawia, że proces jest bajecznie prosty. Z anteny sygnał przekazywany jest do wzmacniacza. Za jego pośrednictwem sygnał dystrybuowany jest na powierzchni określonej w specyfikacji do wielu urządzeń jednocześnie. Wszyscy domownicy mogą więc skorzystać z beneficjów urządzenia: tablety, smartfony a nawet laptopy nabiorą nowej jakości. Prostsze zestawy, dedykowane zazwyczaj nieco mniejszym powierzchniom działania to nawet pojedyncze urządzenia: niewielkie, kompaktowe, ale o wielkiej mocy, dzięki mocnym podzespołom ukrytym w środku.