Kto się nie rozwija- stoi w miejscu, dlatego w naszej ofercie pojawiają się coraz to nowsze produkty. W ten sposób, dzięki temu, że jako jedyni na rynku oferujemy aż tyle wariantów naszych produktów- każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Jednym z nich jest antena Yagi 4G LTE 2×20 dBi – to najmocniejszy na rynku zawodnik w swojej klasie. Sprawdźmy co ją wyróżnia.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na naprawdę wyjątkowo szeroki kąt zbierania sygnału, co zapewnia duże wzmocnienie.Niebagatelne znaczenie ma również odległość z jakiej możemy obserwować wzmocnienie, a który sprawia że jest idealna do miejsc takich jak restauracje czy hotele.Zbiera sygnał nawet z odległości 12 km co daje jej znaczącą przewagę nad konkurentami na rynku! Zysk energetyczny wynosi aż 2x20dBi. Jeśli chodzi o montaż, jest niesamowicie łatwy, bezproblemowy i każdy użytkownik swobodnie sobie z nim poradzi. W zestawie dołączamy do wyboru dwa konektory: CRC9/TS9 lubSMA. Zastosowano w niej najnowsze technologie, między innymi całkowitą wodoodporność na wodę płynącą w każdym kierunku, co zapewnia jej długowieczność i bezawaryjne działanie. Jest również wysoce wiatroodporna, niestraszny jej wiatr nawet wiejący z prędkości 200 km/h! Jej przewód również się wyróżnia, jest bowiem zaopatrzony w miedziany rdzeń, co zapewnia współczynnik tłumienia o 37% lepszy niż w tradycyjnych przewodach wykonanych bez tego ulepszenia.

Wszystko to sprawia, że warto wybierać oryginalne produkty Signaflex. Jak mówi porzekadło, diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie one decydują o tym, że nasze anteny są nie tylko najbardziej wydajnymi antenami na rynku, ale również działają bezproblemowo i bezawaryjnie. Możemy za to ręczyć, dlatego dajemy roczną gwarancję naprawy, jeśli cokolwiek stałoby się z Twoim urządzeniem. Interesują Cię inne komponenty, by urządzenie mogło współpracować ze sprzętem, który już posiadasz? Napisz nam o tym, a my skompletujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw.