wzmacniacz sygnału gsm

Przedstawiamy jeden z naszych produktów, który pomoże Ci rozwiązać problem niskiego zasięgu GSM w twoim domu, biurze, magazynie i wszędzie tam gdzie potrzebny jest lepszy, mocniejszy zasięg: wzmacniacz GSM RP-5000-TF-G2. To niewielkie, kompaktowe urządzenie o eleganckim minimalistycznym designie w mgnieniu oka polepszy zasięg na dużej powierzchni roboczej.


Schemat działania jest niezwykle prosty, jak również sam montaż. W pudełku znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, ponieważ stawiam na kompleksowe rozwiązania. Nie musisz nic kompletować, szukać części czy dodatkowych kabli- niezbędne rzeczy są już w środku. Bazę zestawu stanowi mocna zewnętrzna antena typu Tajfun 20dBi, zaprojektowana z myślą o wzmocnieniu sygnału GSM 3G/4G/LTE. Łączymy ją za pomocą dziesięciometrowego przewodu ze wzmacniaczem wewnętrznym i spliterem. Dzięki niemu sygnał podzie,ony jest równomiernie na kolejne dwie anteny wewnętrzne typu Grzybek 7dBi. Takie rozmieszczenie sprzętów gwarantuje pokrycie sygnałem nawet do 5000m2. Idealnie nadaje się więc do dużych powierzchni: hotele, restauracje, galerie handlowe, magazyny, powierzchnie handlowe. Dodatkowo niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że bez trudu, po przymocowaniu do ściany, ukryjemy je za szafką czy biurkiem.
Zestaw przygotowany jest w ten sposób, by bez zbędnych opóźnień, w około piętnaście minut po wyjęciu z pudełka był gotowy do pracy. Jest to więc rozwiązanie skuteczne, szybkie i bezawaryjne. Wzmacnia sygnał GSM w wielu urządzeniach jednocześnie, dlatego duża ilość osób ze sprzętem takim jak telefony, laptopy czy tablety nie stanowi najmniejszego problemu. Pracuje bez zarzutu w temperaturach od -10º aż do +40º natomiast antena zewnętrzna przystosowana odpowiednio do panujących warunków atmosferycznych od -40 do 70˚C. Nie wahaj się ani chwili. Odkryj jak cudownie korzysta się z niezakłóconej, płynnej i mocnej w swoim sygnale sieci.