Portrait of smiling businessman with cell phone

Przerwa w środku ważnej rozmowy telefonicznej? Urywany głos rozmówcy? Zacinający się co chwila internet? Wystawianie telefonu lub laptopa w stronę okna i podnoszenie sprzętów do góry w celu szukania sygnału? Jeśli takie problemy są ci znane, koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca.


Na te problemy rozwiązaniem jest odpowiednio dobrany wzmacniacz wraz z mocną anteną zewnętrzną. Odpowiednio ustawiona w stronę nadajnika bts wyłapuje sygnał i przesyła go do wzmacniacza, gdzie emitowany jest z nową siłą. Z pomocą tego niewielkiego urządzenia wszelkie bariery i duże odległości przestają stawać nam na drodze, a my możemy cieszyć się komfortowym użytkowaniem sieci mobilnej i internetowej.
Jeśli wydaje ci się, że to skomplikowana sprawa- porzuć swoje obawy, ponieważ wyszliśmy naprzeciw Twoim potrzebom. Opracowaliśmy rewolucyjną aplikację, dzięki której namierzysz bez problemu najbliższy twojemu położeniu nadajnik macierzysty dowolnej sieci. Wejdź na stronę aplikacji i koniecznie zezwól na włączenie usługi geolokalizacji. Bez tego nie będziemy mogli Ci pomóc, a nie wykorzystamy tego w żaden inny sposób. Kolejny krok to wybór Twojej sieci. Musimy wiedzieć, jakiego operatora poszukujesz, aby móc go później zlokalizować. Gotowe. W kilka chwil aplikacja podpowie Ci jak najlepiej ustawić antenę by wykorzystała swój maksymalny potencjał.
Anteny zewnętrzne mają niewątpliwie największą moc działania oraz największy zasięg. Dzięki temu sprawdzają się doskonale w firmach, halach, magazynach, hotelach czy restauracjach i wszędzie tam gdzie kluczowym problemem w zasięgu jest właśnie duża powierzchnia. Wynika to z fizyki, bowiem sygnał pokonując odległości naturalnie słabnie. Jest to nieuniknione, ale jak widać- łatwe do zniwelowania i naprawienia. Gwarantujemy, że korzystając z naszego sprzętu komfort użytkowania jakichkolwiek sieciowych urządzeń na pewno się poprawi.