W jakich sytuacjach przyda się wzmacniacz sygnału GSM? Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani do jego zakupu, przytoczymy potencjalne problemy, których rozwiązaniem jest zakup naszego nowoczesnego i najlepszego w swojej klasie sprzętu.


Przede wszystkim wzmacniacz sygnału 3G/4G/LTE rozwiązuje problem z martwym polem w danej części domu firmy lub mieszkania. To zwyczajowa nazwa niektórych miejsc w domu w których z jakichś przyczyn nie ma zasięgu. Innym nieco podobnym problemem który pomoże rozwiązać wzmacniacz sygnału jest uciekający zasięg wifi w laptopie. Często zdarza się że w pokoju w którym znajduje się router czy modem sieć działa bez zarzutu, natomiast w pomieszczeniach od niego oddalonych komputer lub tablet traci zasięg.
Bardzo uciążliwym problemem są przerywane rozmowy telefoniczne, co uniemożliwia komfortową, spokojną rozmowę. Połączenie jest przerywane, dźwięk nie jest czysty. Dosyć powszechnie spotyka się to na dużych powierzchniach takich jak hotele czy galerie handlowe. Przyczyną może być również zbyt duża ilość urządzeń, które w takich miejscach podłączone są do sieci. Nasze wzmacniacze sieci GSM obsługują wiele telefonów, tabletów lub laptopów jednocześnie w związku z czym bez trudu pozbędziemy się tego kłopotu.
Już najprostszy zestaw składający się jedynie z konektora i anteny dookólnej znacząco poprawi komfort użytkowania domowych i firmowych sieci. Dla większych obszarów polecamy wybrać którąć z mocnych anten zewnętrznych typu Tajfun lub paraboliczną. Gwarantujemy, że pożegnasz wszystkie wymienione wcześniej problemy, niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujesz i na jakie naturalne bariery trafia Twoja sieć.