Skąd mogą wynikać problemu z uzyskaniem połączenia? Dlaczego moc internetu słabnie wraz z oddalaniem się od pomieszczenia w którym znajduje się router, czy też dlaczego sygnał w telefonach komórkowych jest przerywany? Spokojnie- to problemy dotykające wszystkich. Dobra wiadomość jest taka, że optymalnie dobrany wzmacniacz sygnału pozwoli zniwelować te niedogodności do zera. Wszystko jest kwestią odpowiednio wybranego modelu dostosowanego do naszych potrzeb.

Możemy wybierać spośród maleńkich, choć mocnych anten bezpośrednio do wpięcia w modem czy router, albo też takich z mocną anteną zewnętrzną. Wybór zależy głównie od tego jaką powierzchnię musimy wzmocnić, czyli jaki obszar ma miejsce docelowe.Należy ustawić antenę odpowiednio w kierunku masztu naszego operatora, dlatego musimy ustalić gdzie się on znajduje, w jakim kierunku w stosunku do naszego położenia. Za pośrednictwem tejże anteny sygnał jest przechwycony, przesłany do wzmacniacza i rozdystrybuowany na całej powierzchni którą obejmuje wzmacniacz. Jeżeli zależy nam na dużym obszarze, na przykład w przypadku magazynu, hali czy hoteli, sprawdźmy dokładnie czy wybrany przez nas model jest wystarczający. Z pewnością znajdziemy to czego szukamy, bowiem niektóre z modeli mogą pracować nawet na obszarze 6000m2.

Postawmy na Signaflex, jeśli chcemy mieć pewność, że kupowany przez nas sprzęt jest wysokiej jakości. Gwarantujemy, że każdy element jest przez nas testowany i zgadza się ze specyfikacją producenta. Zapewniamy fachowe doradztwo i długi czas gwarancji!