W niemal każdej firmie korzystamy obecnie z internetu. Każde przedsiębiorstwo ma swoje profile na social mediach. Korzystamy z sieci także w domu, w sytuacjach codziennych, do nauki i zabawy. W prostych słowach: mobilni chcemy być przez cały czas. Niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, chcemy więc móc bez przeszkód korzystać z tabletów i smartfonów. Signaflex wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, rozumie je i oferuje nowoczesne rozwiązania, które to zapewnią.

Z pomocą przychodzą nam wzmacniacze sygnału GSM- urządzenia kryjące w sobie mocne, testowane wielokrotnie podzespoły, zwiększające moc sieci. Dzięki nim sygnał emitowany z anteny sieci macierzystej jest przechwytywany przez mocną antenę zewnętrzną. Stąd z kolei przenosi się do wzmacniacza instalowanego wewnątrz, a tu już ma prostą drogę do wszystkich naszych urządzeń. Mnogość połączeń szeregowych obsługiwanych przez urządzenia to duża zaleta, bo przecież obecnie każdy z nas ma telefon, laptop, nierzadko tablet- konieczne jest więc wzmocnienie we wszystkich urządzeniach jednocześnie. Nasz wzmacniacz pokryje dowolnie dobraną powierzchnię, a dokładny metraż podany jest każdorazowo w specyfikacji urządzenia. Za pośrednictwem naszego sprzętu, wszystkie elementy wpływające na zanikanie sygnału i naturalne bariery takie jak: wzniesienia czy różnice terenu, lasy liściaste, grube mury domów czy po prostu duże odległości znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W ofercie mamy wzmacniacze kompatybilne ze wszystkimi sieciami: orange, play, tmobile czy areo. Pasmo również nie stanowi dla nas przeszkody: mamy wzmacniacze 3G, 4G, LTE i wielopasmowe.

Niebagatelne znaczenie dla użytkownika ma także łatwość instalacji. Zestawy pakowane są tak, by znajdowały się w nich wszystkie niezbędne komponenty. Po rozpakowaniu, będzie gotowy do działania w kilka chwil.