Mamy zdecydowaną przewagę nad innymi producentami anten? Dlaczego? Powodów jest wiele, ale na pierwszym miejscu stawiamy kompleksowość w wielu aspektach tego słowa.

Wszystko zaczyna się już na etapie produkcyjnym, bowiem wybieramy najnowocześniejsze technologie, rozwiązania i materiały, które gwarantują doskonałe działanie naszych wzmacniaczy i anten. Przykładem niech będzie zastosowanie w stu procentach miedzianego rdzenia w przewodach naszych urządzeń, co daje dużo mniejszy współczynnik tłumienia niż u konkurencyjnych rozwiązań. Kolejnym krokiem jest faza testów. Posiadamy własne laboratoria i zespół, który wielokrotnie sprawdza możliwości każdego komponentu, który ma opuścić nasze magazyny. Mamy więc pewność, że to co znajduje się w specyfikacji zgadza się ze stanem faktycznym.

Kompleksowość to także oferowanie naszym Klientom gotowych zestawów do samodzielnego złożenia. Wszystko opiera się o technologię plug and play, dzięki której od otworzenia pudełka do wzmocnienia sygnału wifi w całym domu dzieli nas zaledwie kilkanaście minut. Cenimy czas Klienta, dlatego zapewniamy wszystkie idealnie pasujące do siebie części w jednym miejscu.

Co więcej, opracowaliśmy autorski program doboru anten, który jest naszą najlepszą wizytówką wspomnianej kompleksowości. Po wybraniu urządzenia, które posiadamy w domu, system podpowie nam wiele możliwości rozwiązania naszego problemu słabego zasięgu. Dodatkowo, poniżej możemy wybrać idealnie pasujące do nich uchwyty. Wszystko znajduje się więc w jednym miejscu, a Klient ma pewność, że za swoje pieniądze kupuje sprzęt działający długo, rzetelnie, bezawaryjnie i najlepiej jak to możliwe w swojej klasie.