wzmacniacze sygnału sieci wifi signaflex

Jeśli doskwiera nam niska jakość sieci GSM na ogół koncentrujemy się na samym efekcie. Pomijamy to, co może być problemem, nie zdając sobie sprawy od czego zależy, a co ważniejsze, jak z łatwością możemy skończyć nasze kłopoty i wzmocnić sieć na dowolnie dużym obszarze.

Za moc naszego sygnału odpowiadają maszty sieci bazowych, czyli innymi słowy ogromne anteny macierzyste, poszczególnych operatorów. Są rozsiane po Polsce, by zapewniać równomierny zasięg dla wszystkich użytkowników sieci. Taka jest teoria, jednak jak się okazuje, nie zawsze wszystkim dane jest korzystać ze stabilnej sieci sygnału. Obrazem rozmieszczenia masztów BTS jest tak zwana mapa lokalizacji sieci bazowych. Jeśli się jej przyjrzymy, możemy powiedzieć jak daleko od nas znajduje się najbliższy maszt. Zgodnie z zasadami fizyki, siła sygnału słabnie wprost proporcjonalnie do zwiększającej się odległości. Wniosek jest prosty: jeśli nasz maszt znajduje się daleko, to prawdopodobnie zasięg jest daleki od doskonałości. Czy możemy coś na to poradzić? Oczywiście. Odpowiedzią są wzmacniacze i anteny marki Signaflex.

Antena zewnętrzna działa wyłapuje sygnał z najbliższego masztu. Właśnie dlatego ważne jest jej ustawienie: optymalne względem masztu daje gwarancję poprawnego działania. Zebrany sygnał przekazywany jest następnie do wzmacniacza. Dzięki wykorzystaniu najnowszych materiałów i technologii odbywa się to niemal bezstratnie. Wzmacniacz jak sama jego nazwa wskazuje, kilkukrotnie multiplikuje siłę sygnału. Tym właśnie są nasze „wszystkie kreski zasięgu” na ekranie smartfonu. Urządzenie równomiernie dystrybuuje sygnał na określonej w specyfikacji powierzchni. Dzięki temu my, możemy cieszyć się stabilną siecią GSM która się nie zrywa, można na niej polegać w całym domu czy biurze.