466713681_d1

Nie ma uniwersalnego przepisu, który powie nam jaki sprzęt jest najlepszy. Możemy jednak przybliżyć państwu parametry i cechy użytkowe, dzięki czemu wybór najlepszego wzmacniacza GSM będzie bułką z masłem.

Przede wszystkim jednym z najistotniejszych parametrów jakie musimy przemyśleć jest zasięg. Jeżeli sygnał komórkowy ma być wzmocniony w firmie, w hali lub na innej bardzo dużej przestrzeni wybierzmy mocną antenę np. paraboliczną, która zapewni wzmocnione pole sygnału nawet do 2000 m2. Z kolei w mieszkaniach idealnie sprawdzają się mniejsze, wewnętrzne anteny dookólne, których montaż polega jedynie na wpięciu jej do urządzenia które już posiadamy: modemu czy routera.

Kolejnym parametrem jest ilość szeregowych połączeń jaki obsługuje nasze urządzenie. W firmach ilość telefonów, laptopów i innych urządzeń wykorzystujących sieć jest o wiele większa niż w domowym zaciszu, konieczny więc będzie dedykowany sprzęt. Każdorazowo umieszczamy dokładny opis w specyfikacji, gdzie należy szukać również informacji o tym ile urządzeń może wspomóc antena czy wzmacniacz.

Wciąż jednak mówimy o parametrach technicznych. Dla niektórych niebagatelne znaczenie ma również estetyka. Możemy wybrać naprawdę niewielkie, nierzucające się w oczy urządzenia, jeśli chcemy przyspieszyć internet dyskretnie. Dostępne są także wzmacniacze, które montujemy za pomocą magnesu, są więc w stu procentach mobilne. Jeśli zajdzie potrzeba zmiany położenia- nic prostszego. To również idealne rozwiązanie w biurach czy powierzchniach służbowych, gdzie stały montaż nie jest nam na rękę. W komforcie użytkowania ma również duże znaczenie, że możemy wybrać niskoszumowy wzmacniacz GSM. W naszej ofercie jest ich dostępna bardzo duża ilość.

Jak więc widać, każde priorytety i każde wymagania mogą być spełnione jeśli tylko zapoznamy się z szeroką ofertą naszych urządzeń.