wzmacniacze sygnału signaflex

Nie bez powodu jesteśmy liderem na rynku elektroniki. Dostarczamy Państwu wysokiej jakości sprzęt, który w szybki i przystępny sposób, podnosi codzienną jakość życia i upraszcza zwykłe czynności. Szczycimy się tym, że nasze anteny zewnętrzne, wzmacniacze GSM czy też wzmacniacze Wi-Fi pracują najwydajniej.


Dostarczane przez nas sprzęty osobiście testujemy na naprawdę zaawansowanych urządzeniach pomiarowych. Chcemy być pewni, że jeśli antena w specyfikacji powinna służyć danemu zakresowi sygnału, to dokładnie tak jest w praktyce. Co więcej, wiemy jak rynek elektroniki szybko ewoluuje. Z dnia na dzień powstają nowe sieci, rozwiązania, a więc także potrzeby, na które z radością chcemy odpowiadać. Stąd też bardzo szeroki wybór asortymentu, który oferujemy naszym Klientom.
To również nasza wielka zaleta, bowiem całe niezbędne oprzyrządowanie znajdziemy w jednym miejscu. Nie ma potrzeby szukać osobno okablowania, osobno anteny zewnętrznej oraz odpowiedniego do niej wzmaniacza. Szanujemy cenny czas naszych Klientów, stąd też większą część asortymentu kupujemy w poręcznych zestawach, zawierających komplet urządzeń. Jedyne co musimy zrobić to wybrać antenę i wzmacniacz, zamontować według instrukcji i … to wszystko. W ciągu maksymalnie kilkunastu minut możemy zwiększyć zasięg naszej sieci Wi-Fi, pożegnać raz na zawsze martwe pola i cieszyć się czystą jakością rozmowy telefonicznej. Jestęsmy pewni naszych produktów, dlatego dajemy na nie gwarancję: w razie jakiejkolwiek awarii wymieniamy zakupiony sprzęt. Oferujemy także bezpłatną pomoc techniczną i służymy radą w razie gdyby napotkali Państwo na trudności przy montowaniu sprzętu. Dysponujemy także nowoczesnym, autorskim programem, który z łatwością pozwoli ustalić nam lokalizację nabliższego nadajnika, a tym samym poprawnie skoordynować położenie naszej anteny zewnętrznej.