W naszej ofercie znajduje się mnogość urządzeń, które wspomagają odbiór sygnału i wzmacniają go równomiernie na całej powierzchni roboczej. Czym kierować się przy wyborze urządzenia?


Przede wszystkim sprawdźmy jak duży jest interesujący nas obszar. To kluczowe zagadnienie bowiem każdy wzmacniacz GSM ma w specyfikacji powierzchnię na której pracuje bez start i zakłóceń. Nawet jeśli potrzebujemy go w naprawdę dużym miejscu: spokojnie, nasze wzmacniacze działają nawet na powierzchni do 600m2. Kolejnym elementem jest rodzaj sieci która nas interesuje. Czy ma to być wzmacniacz 3G 4G LTE czy oferujący wzmocnienie w wielu zakresach jednocześnie? Istotna jest także sieć. Jeśli interesuje nas np. konkretnie wzmacniacz sieci Areo, pamiętajmy by upewnić się w specyfikacji, że urządzenie obsługuje tą sieć. Tutaj pojawia się także kwestia kompatybilności urządzeń. Jaki posiadamy router? Czy chcemy zainwestować w prostą antenę dookólną, która polepsza zasięg internetowy, czy może ze względu na trudne technicznie położenie lub naturalne bariery potrzebujemy czegoś mocniejszego jak silna zewnętrzna antena?
Każdy z naszych sprzętów spełnia swoje zadanie, emitując mocny sygnał wifi, do wielu urządzeń jednocześnie. To duże udogodnienie, zwłaszcza w czasach, kiedy każdy ma zarówno telefon, jak i komputer, nierzadko również tablet, czy drugi telefon służbowy. Z naszymi urządzeniami nie musisz się tym martwić, ponieważ obsługują je wszystkie jednocześnie. Signaflex to definicja jakości, szerokiego wyboru i niezawodności sprzętu. Pamiętajmy, że tanie odpowiedniki wykonane są z gorszej jakości materiałów, straty sygnału są więc o wiele większe, a co za tym idzie, nie zapewniają optymalnego, równomiernego wzmocnienia sygnału Wi-Fi, którego oczekujemy.