Dostosowując się do wciąż zmieniającego się rynku telekomunikacyjnego i technologicznego staramy się nieustannie proponować Państwu nowe rozwiązania i poszerzać asortyment. Dziś kilka słów o nowości jaką jest antena dookólna GSM / 3G / 4G LTE 16dBi TRANS DATA.

Jeśli naszym problemem jest słaby zasięg w sieci 4G LTE ten produkt z pewnością powinien zwrócić uwagę. Podstawową zaletą jest łatwy, bezproblemowy montaż, który pozwala korzystać z dobrodziejstw urządzenia w zaledwie kilka chwil po rozpakowaniu z pudełka. Wszystkie komponenty, przewody i niezbędne złącza znajdują się w zestawie opierającym się na technologii plug and play. Nasza antena ma znaczącą przewagą nad podobnymi modelami konkurencyjnych firm. Dzięki użyciu doskonałych materiałów i dbałości o każdy szczegół, antena GSM / 3G / 4G LTE 16dBi TRANS DATA zbiera sygnał z obszaru do 10 km. Jeśli więc naturalne bariery, czy też niekorzystne ukształtowanie terenu przeszkadza nam w odebraniu mocnego, stabilnego sygnału, nie wahajmy się ani chwili dłużej i zainwestujmy w antenę dookólną. To produkt, który posłuży nam na lata: wykonany w nowoczesnej technologii Fiberglass, jest odporny na czynniki zewnętrzne: deszcz, wiatr, temperaturę, które w żaden sposób nie zakłócają pracy urządzenia. Jesteśmy tak pewni sprawności naszej anteny, że dajemy roczną gwarancję, w trakcie której zupełnie bezpłatnie naprawimy ją, lub wymienimy na nową. Urządzenie współpracuje z wiodącymi markami na rynku takimi jak Huawei czy Sierra Wireless.

Nie wahaj się ani chwili i spraw sobie świąteczny prezent w postaci wzmocnionego sygnału sieci. Postaw na antenę GSM / 3G / 4G LTE 16dBi TRANS DATA i odkryj jak przyjemne może być surfowanie po internecie.