huawei-darmowe-grawerowanie

Mocnym odznaczającym się trendem, również na rynku technologicznym, jest możliwość personalizacji produktu. W dobie gdy większość przedmiotów codziennego użytku, w tym także smartfony, wychodzą hurtowo spod taśmy, cenimy sobie każdą, nawet niewielką możliwość zmiany produktu tak, by był wyjątkowy. W ten właśnie trend wpisuje się akcja Huawei, które oferuje darmowy grawer tabletów i smartfonów swoim użytkownikom.

Jeśli jesteście użytkownikami urządzeń Huawei i chcielibyście nadać im osobisty charakter, ale nie jesteście też fanami innych rozwiązań, takich jak naklejki, okleiny czy etui- to producent daje Wam inną możliwość – grawerunek. W dodatku całkowicie darmowy.

Jedyne co musicie zrobić to zabrać swój sprzęt do jednego z pięciu w Polsce wytypowanych salonów Huawei, zgłosić chęć wykonania takiego grawerunku i poczekać. Musicie także mieć przygotowany graficzny projekt tego, co chcielibyście by widniało na sprzęcie. Huawei posiada specjalny laser, który może przenieść wzór zarówno na metal, plastik, drewno lub jeszcze inny materiał – nie ma więc właściwie żadnych ograniczeń. Oczywiście wcześniej obsługa sprawdzi, czy dostarczony wzór będzie możliwy do wygrawerowania na dostarczonym materiale – jeśli nie, zaproponuje inną opcję. To naprawdę ciekawe rozwiązanie dotarcia do Klienta i przywiązania go do swojej marki.