meizu

Najbardziej wyczekiwanymi obecnie produktami Meizu, a mającymi swoje premiery naprawdę za niedługo są telefony: 30 listopada swój debiut ma Meizu X, natomiast już w Mikołajki kolejny: Meizu M5 Note. Jednak pojawia się coraz więcej przecieków, że firma zaskoczy wszystkich użytkowników swoim własnym tabletem. Co na to wskazuje?

Po pierwsze: profil w serwisie społecznościowym, co jednak bardzo ważne, zweryfikowany, a więc i oryginalny, o nazwie: Blue Charm Tablet. To jednak nie musi nic znaczyć- dosyć częstą praktyką jest rezerwowanie profili społecznościowych „na wszelki wypadek”, które potem producenci porzucają, podobnie jak ideę nowego sprzętu. W sieci ojawia się także coraz więcej grafik i modeli renderowych mających ten mityczny tablet przedstawiać. Jak więc może wyglądać? Aktualnie powtarzają się przede wszystkim bardzo cienkie ramki- zgodnie z naszymi przewidywaniami technologicznymi, zakładającymi, że to właśnie spotka rynek designu elektroniki. Paski na górze i dole są naprawdę minimalne, zaś te, po bokach, praktycznie niewidoczne. Mimo to, poniżej ekranu udało się „wcisnąć” fizyczny klawisz Home z zapewne zatopionym we wnętrzu czytnikiem linii papilarnych.

Pozostaje nam jedynie czekać na potencjalną premierę urządzenia. Czy przecieki dostępne w sieci to tylko sprytna akcja marketingowa mająca podnieść „buzz” przed premierą? Czy to po prostu mrzonki powstałe ze spekulacji internautów, których pasją jest elektronika? Być może za niedługo się przekonamy!