banner

Jeśli oprócz naprawdę wysokich osiągów zwracasz także uwagę na design- nowa antena w naszej ofercie z całą pewnością przykuje Twoją uwagę. Twój internet może już w kilka chwil działać szybciej dzięki antenie 3G / 4G LTE 44dBi MIMO DUAL. Co ją wyróżnia? Dla kogo antena mimo dual?

Zacznijmy od naprawdę łatwego, bezproblemowego montażu. Wszystko co jest nam niezbędne by przyspieszyć działanie naszej domowej sieci znajduje się w pudełku. Wystarczy rozpakować elementy, podłączyć je zgodnie z prostą instrukcją i gotowe- to właśnie przewaga urządzeń w technologii plug and play. Przyjrzyjmy się technologicznej specyfikacji.

Antena 3G / 4G LTE 44dBi MIMO DUAL to antena dualna typu Xcross obsługująca niemal wszystkie wykorzystywane obecnie technologie przesyłu sygnału- nie musimy się więc martwić, że nie sprawdzi się w naszym przypadku. Obsługuje częstotliwości GSM, 3G, 4G LTE i HSPA+. Cechuje ją polaryzacja dookólna, pozioma. Wraz z anteną otrzymujemy w zestawie przewód miedziany RG174 zakończony wtykami SMA. Antena jest odporna na warunki atmosferyczna, nadaje się więc wszędzie tam gdzie występują na przykład wahania temperatury (magazyny, hale, biura i tym podobne).

Nasza antena góruje nad konkurencyjnymi rozwiązaniami przede wszystkim siłą zbierania sygnału. Jest zbierany aż z 5 km! Cechuje ją także doskonały współczynnik dopasowania, dlatego zapewnia czysty, stabilny i mocny sygnał. Transmisja danych przebiega z naszą anteną dużo sprawniej, nie musimy martwić się zerwanymi połączeniami ani brakiem sygnału. Polecamy zainwestowanie w antenę dualną, by przekonać się jak zmieni się komfort korzystania z sieci po jej podłączeniu.