Decydując się na anetenę zewnętrzną, Klienci mają najczęściej problem z niestabilnym, urywanym sygnałem sieci komórkowej. Często jednak docierają do nas pytania, czy do jednej anteny zewnętrznej możemy podłączyć dwa urządzenia jednocześnie? Jest to jak najbardziej możliwe, o czym przekonamy Państwa w naszym artykule.

Splitter czyli inaczej rozgałęźnik sygnału jest właśnie urządzeniem pozwalający w niezwykle łatwy sposób, na podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie- przykładem mogą być dwa telefony albo dwa modemy do jednej anteny zewnętrznej.
Splittery pracują w zakresie częstotliwości od 800-2500MHz co pozwala na zastosowanie zarówno przy transmisji GPRS czy też HSDPA lub korzystanie z nich podczas zwykłej rozmowy telefonicznej. Jeśli chodzi o dokładniejszą specyfikację techniczną, zarówno wejścia jak i wyjścia w wykonane są na złączach typu N gniazdo. Jeśli są Państwo zainteresowani przedstawionym w artykule produktem, ważne jest również posiadanie informacji do jakich urządzeń ma być sygnał GSM doprowadzony. Dzięki temu, umożliwiają Państwo dołączenie odpowiednich przejściówek. Splitter to idealne urządzenie, które pozwala na podłączenie dwóch urządzeń do jednej anteny- jeśli taki jest Państwa problem lub ppotrzeba- warto w niego zainwestować. W razie dalszych wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem strony na Facebooku.