Happy young woman with digital tablet sitting in park

Nasze anteny i wzmacniacze złożone są z oryginalnych, nowoczesnych materiałów i mocnych podzespołów. Czuwamy nad procesem ich powstawania i każdy element podlega wielu testom. Stąd też wiemy, że są zdecydowanie najlepsze na rynku.

Wzmacniacz do którego przechodzi sygnał z anteny to krok na drodze do mocnego internetu, wzmocnionego zasięgu sieci, komfortowego korzystania z naszych bezprzewodowych urządzeń. Sygnał zostaje wielokrotnie wzmocniony i emitowany na odpowiednią powierzchnię (zależnej od tego jaki model wybierzemy). To dobry sposób poprawy warunków technicznych w przypadku braku wifi w całym domu lub jeśli w niektórych jego miejscach sygnał ulega zdecydowanemu pogorszeniu. Nasze wzmacniacze pozwalają na wyemitowanie mocnego sygnału dowolnej sieci komórkowej: areo, play, orange, tmobile, nawet na obszarze do 2000 m2. To doskonałe rozwiązanie aby zwiększyć siłę internetu w pracy, szczególnie w przypadku gdy używamy wielu urządzeń, a więc kiedy znaczna jest ilość połączeń szeregowych. Jeśli potrzebujemy znać dokładną ilość urządzeń, które bezstratnie będą obsługiwane- zerknijmy do specyfikacji wybranego modelu. W ten sposób wszystko działa lepiej w telefonach, tabletach i laptopach jednocześnie, a jedno małe urządzenie rozwiązuje kilka problemów naraz.

Wiemy, że i wygląd nie jest bez znaczenia, dlatego przejdźmy do estetyki naszych urządzeń. Możemy wybrać naprawdę niewielkie, nierzucające się w oczy urządzenia, jeśli chcemy przyspieszyć internet dyskretnie. Dostępne są niewielkie panelowe wzmacniacze, idealne do ukrycia za biurkiem czy szafką. W ofercie mamy także malutkie wzmacniacze na magnes, idealne jako komponent na biurku, niewiele większe niż pojemnik z długopisami. W komforcie użytkowania ma również duże znaczenie, że możemy wybrać niskoszumowy wzmacniacz GSM.

Podsumowując: w naszej ofercie znajdą Panstwo urządzenie dostosowane do każdych wymagań, które jednocześnie sprawdza się w stu procentach w tym co najważniejsze: we wzmocnieniu sygnału GSM oraz sieci wifi.