Jeśli w Twoim domu, mieszkaniu czy firmie z jakichkolwiek przyczyn Ty i domownicy lub współpracownicy borykacie się z problemem niestabilnego zasięgu ten artykuł zdecydowanie jest dla Ciebie.

Najczęstszym powodem niestabilnego zasięgu są zbyt duże odległości. Wzmocnienie sygnału może być wymagane w dwóch przypadkach. Pierwszy następuje wtedy, kiedy znajdujemy się za daleko od macierzystej stacji naszego operatora, drugi zaś, kiedy nasze urządzenia nie pokrywa swoim zasięgiem całej powierzchni użytkowej. Przyczyna dla obu tych zjawisk jest taka sama. Wraz ze wzrostem odległości siła sygnału słabnie, co wynika z praw fizyki. Na szczęście jest na to sposób.

Nasze anteny są najmocniejszymi na rynku i gwarantujemy to nie tylko mówiąc to. Jesteśmy tego w stu procentach pewni, dlatego jeśli sprzęt nie spełniłby Twoich oczekiwań, możesz go do nas odesłać w ciągu dwóch tygodni. Swoją pewność opieramy przede wszystkim na najnowocześniejszych technologiach wykorzystywanych przy ich tworzeniu. Jako jedyny przedstawiciel marki Signaflex w Polsce, wiemy, że oferujemy towar najwyższej jakości. Kryje się ona w materiałach używanych do wytwarzania, w montażu, w dbałości o każdy szczegół. Podparte jest to twardymi danymi. Nasze anteny notują najmniejsze straty sygnału. Najmocniejsze, nowoczesne anteny paraboliczne, pozwalają wzmocnić go nawet na obszarze tak dużym jak 2000m2!

Nasza pewność wynika także z wielokrotnych prób i testów w laboratorium. Stawiamy na niezawodność, dlatego każde nasze urządzenie przechodzi rygorystyczne kontrole, by przekonać się czy wszystko działa dokładnie tak, jak uwzględnia to specyfikacja.

Z pośród mnogości wariantów naszych sprzętów z pewnością znajdziesz coś dla siebie: anteny dookólne sprawdzające się doskonale na niewielkich powierzchniach, przez anteny kierunkowe o nieco większej mocy, aż po niezawodne najmocniejsze na rynku anteny paraboliczne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą na www.signaflex.pl