Komfortowe użytkowanie internetu to takie, kiedy w dowolnym miejscu naszego mieszkania mamy zapewniony stały dostęp, nasz transfer jest stabilny i nieurywany. Nie ma nic gorszego niż długie oczekiwanie na buforowanie się filmu, czy czekanie w nieskończoność na odebranie maila. Jak maksymalnie wykorzystać pakiet internetu który kupiliśmy? Z pomocą przychodzi nam Signaflex!

Przedstawiamy nowoczesną, magnetyczną antenę dookólną. Wyróżnia ją niesamowita łatwość montażu. Jej rewolucyjność i prostota kryją się w dwóch mocnych magnesach zamocowanych w eleganckiej podstawce. Pozwala to na przytwierdzenie urządzenia w niemal każdym miejscu. Jeśli zaś chcemy z dowolnego powodu zmienić jej położenie- nic prostszego, po prostu przenosimy naszą antenę dookólną w inne pożądane miejsce.

Dlaczego warto wybierać wzmacniacze sygnału Signaflex? Komponenty z których są wykonane gwarantują najwyższe przewodnictwo i bardzo duże wzmocnienie sygnału. W antenie 3G 4G LTE Mimo Dual 2x15dBi zastosowano miedziane przewody. Jej współczynnik dopasowania jest aż o 33% lepszy niż u konkurencyjnych sprzętów. Po co więc wyrzucać pieniądze w błoto, ryzykować brak pożądanego efektu, kiedy Signaflex gwarantuje największe wzmocnienie sygnału?

Pamiętajmy, że aby możliwe było podłączenie tej konkretnej anteny, nasz router lub modem powinien posiadać podwójne złącze antenowe CRC9. Jeśli nie orientujecie się dokładnie w swoim sprzęcie – nic nie szkodzi. Wystarczy się z nami skontaktować, a na pewno pomożemy. To kolejny powód dla którego warto wybierać Signaflex. Kupując, masz gwarancję pomocy na każdym etapie.

Jeśli więc masz problemy z urywanym internetem, przerywanym sygnałem wifi, martwymi polami w niektórych częściach domu, nie wahaj się ani chwili, bo mocne anteny i wzmacniacze sygnału 3G i 4G Signaflex w mgnieniu oka załatwią sprawę.