7

Zainteresowanie wzmacniaczami i antenami, które poprawiają jakość naszej sieci GSM ciągle wzrasta. Signaflex jest wiodącym producentem tej gałęzi elektroniki, dlatego wychodząc naprzeciw licznym pytaniom dotyczącym sprzętu, podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze konkretnego modelu.

Jednym z aspektów na jakie musimy zwrócić uwagę wybierając wzmacniacz GSM są konektory antenowe, a więc rodzaje połączeń jakie będą występowały między sprzętem który już posiadamy a dokupowanym urządzeniem. Kompatybilność tych modułów to gwarancja sukcesu, a więc w konsekwencji stabilny i mocny sygnał GSM.

Ważne jest pasmo w jakim pracować ma nasza antena czy wzmacniacz. Zwróćmy uwagę czy jest to internet 3G 4G LTE. A może zależy nam jedynie na konkretnym operatorze, a więc mówiąc bardziej precyzyjnie, na połączeniu z konkretnym masztem BTS i zadajemy sobie pytanie jak przyspieszyć internet Orange? Bardzo ważna jest wielkość obszaru na którym chcemy wzmocnić sygnał (tym bardziej gdy problemem jest uciekająca sieć w laptopie). Uzależniamy od tego, jak mocna antena nam będzie niezbędna. Najmocniejsze są zestawy składające się zarówno z anteny zewnętrznej zbierającej sygnał z masztu oraz z wzmacniacza umieszczonego wewnątrz domu.

Na końcu tej drogi jest instalacja, ale nie warto się nią martwić. Wszystkie zestawy opierają się na składaniu typu plug and play, dlatego maksymalny czas od wyjęcia z pudełka do szybszego, stabilniejszego sygnału to piętnaście minut.

Poskreślamy również, że nasze urządzenia przechodzą wiele dokładnych testów zanim trafią do Państwa. Dysponujemy własnymi, nowoczesnymi laboratoriami i najlepszym zespołem fachowców, którzy dbają o jakość każdego podzespołu umieszczanego w naszych urządzeniach. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania techniczne, które dają najlepsze rezultaty i dbamy o niezawodność sprzętów oraz o wszystkie szczegóły, które ostatecznie decydują, że nasze wzmacniacze GSM są najlepsze na rynku.